příprava svatby

                 Design vaší svatby

 
Jsme tu, abychom realizovali vaše představy a pomohli vám s přípravou svatby.
Náš web je galerií obrázků, které můžete mít na svém svatebním oznámení, pozvánce na rozlučku či svatební hostinu.  Naší specialitou je kresba obrázků a tvorba svatebních oznámení na zakázku, podle vašich přání či fotografií.
 
Rádi vám pomůžeme i s organizací svatby. Můžeme vám vytvořit svatební web, kde lze umístit nezbytné informace, fotografie či mapky. Zajistíme hudbu na svatební obřad nebo kapelu na zábavu či párty.
 
pusa.jpg
svatebko1.jpg
ryby.jpg
svatebko4.jpg

Hledáte svatební inspiraci, potřebujete pomoci s organizací svatby či svatebním oznámení? 

Hledáte osobní přístup a originalitu? Věříme, že to vše vám dokážeme nabídnout.

lumart

Naše oblíbené techniky patří olejový pastel, linoryt, suchá jehla a další. 

My navrhneme originální grafiku, pošleme vám její náhled a po vašem souhlasu vše vytiskneme a pošleme v termínu, který si společně domluvíme.

svatebni oznámení

Přejeme příjemný zážitek s našimi obrazy  a předem děkujeme za vaše objednávky.

Lumart je malé grafické studio, navrhujeme svatební grafiku, pozvánky a oznámení, kreslíme, malujeme a pořádáme výstavy. 

Popíšte nám svou představu svatebního oznámení, pošlete společné foto, nebo si vyberete z portfolia našich obrázků.

svatební oznámení
svatební hostina párty
svatební hudba kapela
svatební web
obraz jako dar
Svatební oznámení

 

Kreslíme a navrhujeme svatební oznámení na objednávku. Můžete si vybrat z galerie našich obrázků, nebo vám můžeme nakreslit či navrhnout svatební oznámení podle vašeho přání. Může to být cokoli, například skládací leporelo s obrázky z vašeho společného života.

Hostina a párty

 

Potřebujete jmenovky na svatební stůl, originální menu či pozvánku pro kamarády? Nebo byste chtěli na svatbě zabavit děti svatebními omalovánkami? To vše můžete nalézt v naší obrazové galerii, nebo si nechat nakreslit originál podle svého zadání.

Hudba na obřad - kapela na párty

 

Známe lidi, kteří dokáží zahrát doslova cokoli si budete přát. Máte raději kytaru, nebo klávesy? Dáváte přednost folku, rocku či jazzu? Máte rádi šansony, nebo písně z první republiky? Nebo máte vlastní výběr a hledáte někoho, kdo by to dokázal zahrát a zazpívat? Ozvěte se nám a my vám rádi někoho doporučíme.

Svatební web, nebo anketa

 

Plánujete větší svatbu, na kterou přijede spousta lidí? Rádi byste jim originálním způsobem sdělili všechny potřebné informace o místě, dopravě, ubytování či svatebních darech? Můžeme vám vytvořit malý svatební web, kam lze všechny potřebné informace umístit. Design webu můžeme doplnit vašimi fotografiemi, mapkami či grafikou ze svatebního oznámení.

Obraz jako svatební dar

 

Darovat obraz, který vtipně vystihuje novomanžele, nebo takový, který udělá radost v interiéru je určitě dobrá volba. My takové dokážeme namalovat. Vytvoříme obraz podle vašeho zadání a vy posoudíte, jak se nám to povedlo. Nemusíte mít strach, že něco objednáte a dostanete něco úplně jiného, my vás vždy budeme průběžně informovat o tom, jak vypadá skica, jaké barvy či techniku použijeme atd. Naším cílem je, aby obraz udělal radost, pokud by se vám výsledek nelíbil, rádi si svoje obrazy necháme, máme je rádi.  

Chcete se na něco zeptat? Líbí se vám naše grafika, nebo služby a rádi byste se s námi poradili?

 

Uděláte nám radost, pokud nám napíšete. 

 

 

Vaše zpráva byla odeslána.