svatební hudba

Svatební služby

 

Rádi vám pomůžeme i s organizací vaší svatby.

 

Můžeme vám vytvořit svatební web, kde lze umístit nezbytné informace, fotografie či mapky.

 

Umíme také zajistit živou hudbu na svatební obřad nebo kapelu na zábavu či párty.

 

 

Potřebujete hudebníky, kteří vám zahrají doslova cokoli si budete přát? Rádi byste měli u obřadu živou hudbu? Hledáte kapelu na svatební zábavu či párty? Napište nám jaký styl hudby preferujete. Kromě klasik z folku, rocku či jazzu máme v repertoáru i šansony, nebo písně z první republiky. Ozvěte se nám a my vám rádi někoho doporučíme.

Hudba k obřadu, kapela na párty

 

 

Plánujete větší svatbu, na kterou přijede spousta lidí? Rádi byste jim originálním způsobem sdělili všechny potřebné informace o místě, dopravě, ubytování či svatebních darech? Můžeme vám vytvořitmalý svatební web, kam lze všechny potřebné informace umístit. Design webu můžeme doplnit vašimi fotografiemi, mapkami či grafikou ze svatebního oznámení.

Svatební web

Online anketa

Potřebujete-li zjistit, který termín nejlépe vyhovuje vašim přátelům, nebo rodinným příslušníkům, můžeme vám nastavit online anketu podle vašich kritérií. Vy pouze určíte, které dny lze událost konat, a sestavíte seznam emailových adres lidí, kteří se k tomu mají vyjádřit. My vám nastavíme anketu, ze které zjistíte, který termín komu vyhovuje a který termín je nejpřijatelnější pro většinu. Tato služba je pro zájemce o svatební web zdarma a může být i jeho součástí. Je vhodná zejména, když někteří lidé nemají založené účty na sociálních sítích.